V službo (šolo) z avtom, javnim prevozom ali kako drugače?
Po gneči na cestah sodeč smo Slovenci pri prevozu na delo ali na šolanje zelo navezani na lastni prevoz z osebnim avtomobilom. Zakaj je temu tako? Zakaj raje ne uporabljamo vlaka, avtobusa, na krajše razdalje pa morda kar kolesa? No, morda je sklepanje o avtomobilu kot prevladujočem prevoznem sredstvu prav tako napačno. Vse to ima za cilj preveriti anketa, ki jo objavlja Palma. Kliknite na njen blog in vabljeni k sodelovanju.
