Tradicionalni mediji izgubljajo tudi na spletu, a rešitve iščejo v napačni smeri
Tradicionalni (tiskani) mediji so v stiski. Ne samo, da jim pada naklada, obiskovalce izgubljajo tudi na svojih spletnih izpostavah. Njihov največji problem je, da ne vedo točno zakaj, piše Domen Savič. Nekateri projekti, recimo spletni video, se jim niso posrečili, pri novih rešitvah, ki bi trend obiskanosti obrnili navzgor, pa očitno tipajo v temi. Delo in Finance sta začela razvijati aplikacijo za iPad, kar je po mnenju Saviča strel v prazno. Za to navaja nekaj prepričljivih argumentov.
