Sem upokojenka – in nikogar ne zažiram!

10. Apr 2015 12:16

starejsa-zenskaUpokojenci se dandanes srečujejo s tegobami vseh vrst. Vedno več jih je, v pokojninski blagajni pa vedno večja luknja, temu primerne pa so tudi pokojnine.

Mnogim pokojnina tako zadostuje zgolj za golo preživetje, ali pa še to ne, pa jih mnogi sodržavljani vseeno vidijo zgolj kot nebodigatreba, zaviralce in celo zažiralce današnje družbe,

“Sem upokojenka – in nikogar, ne zažiram!!!  Imam penzijo, za katero sem vlagala denar vso delovno dobo – in o zažiranju nočem nič slišati!” se nad torstnim razmišljanjem jezi Klotilda.

V svojem zapisu obdela nekaj najpogostejših upokojenskih tegob. (fotografija je simbolična)

(V DS anketi – desni stolpec spodaj – vas sprašujemo, ali se strinjate z odpisom dolgov najšibkejšim članom družbe)

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]