Ta presneta "fovšija"
Ena izmed napogosteje omenjanih negativnih lastnosti Slovencev je nedvomno “fovšija” oz. nevoščljivost. To je na lastni koži občutil Boro, ki se mu je po 15 letih v službi ponudila priložnost napredovanja na boljše delovno mesto. Kljub temu, da je pričakoval nevoščljive odzive nekaterih sodelavcev, pa vseeno ne more razumeti njihovih pravih razlogov, saj je bil on kandidat z ustreznimi pogoji za to delovno mesto. Zakaj ljudje ne morejo privoščiti drugim nečesa, kar je njim samim nedosegljivo?
