Znate odpustiti?
Včasih je težje odpustiti sebi kot drugim. Včasih se po letih odlašanja končno opravičimo za neko dejanje in presenečeni spoznamo, da nam je oseba že zdavnaj odpustila.In kadar sami nekomu ne moremo odpustiti, je to lahko za nas večje breme kot za drugega.
Gotovo imate v življenju nekaj takšnih zgodb. Tudi kaplan Marko jih našteje nekaj. In zato zaključi še en zapis v nizu “Če bi živel še en dan, bi …” z mislijo »Odpustiti pomeni izpustiti zapornika na svobodo in odkriti, da si bil ta zapornik ti.«
