Rade Šerbedžija v Mariboru (foto)

13. Okt 2010 16:58

Svetovna organizacija umetnikov Connecting Art se je pretekli teden s pilotskim projektom Space of Art prvič predstavlja tudi v Sloveniji. Med 7. in 11. oktobrom so se v mariborski Galeriji Gosposka in v Rožmarinu predstavili tudi slovenski oblikovalci in umetniki. Vrhunec dogodka je bil koncert Radeta Šerbedžije, igralca, pred katerim se klanjajo največja imena svetovnega filma, pa je kljub temu prišel v Maribor odpet nekaj šansonov “za nas kmetavzarje”, kot se je izrazil Marko Pigac. Dogodek je na ogled v njegovi fotogaleriji.

 

 

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]