V sili še hudič muhe žre…

18. Okt 2009 17:38

Kaj bi storili, če bi vas zažejalo sredi belega dne, na razpolago pa bi imeli zgolj vodo iz pipe na pokopališču? Bi naredili požirek osvežilne pijače ali bi se zaradi prostora in namembnosti vodne pipe raje zadržali ter ostali žejni? PsychoXL se tokrat v svojem zapisu sprašuje o tovrstnih predsodkih oziroma o kapricah pitja vode. Opisuje razloge za in proti, čemu naj vode iz pipe na določenih krajih ne bi pili in čemu naj bi jo.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]