Dvajset let krize na sto let podlage

26. Dec 2010 21:04

“Dejstvo je, da smo pri proslavljanju državnih praznikov tako zategnjeni kot da nam ostane samo še kakšen dan življenja in smo, namesto da bi ga žurali, prišli k notarju na slavnostni podpis oporoke,” se nad odnosom Slovencev do državnih praznikov čudi Robert Kaše. Ugotavlja, da se ob 20. obletnici plebiscita pogovarjamo le o krizi, neenotnosti in različnih pogledih na vse živo, namesto, da bi se veselili uspehov in bili hvaležni za tiso, kar smo dosegli in doživeli.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]