Možnosti, ki jih je imel pijani Henrik Gjerkeš
Ob odstopu zaradi vožnje pod vplivom alkohola so ministra za lokalno samoupravo Henrika Gjerkeša vsi ponujali kot vzgled odgovornosti, kar lahko pomeni le, kako hitro so pozabili, da je človek pijan sedel za volan. “Je slovenska folklora pač taka, da če nisi mrtvo pijan, se boš pa že nekako pripeljal do doma. Koliko bo pri tem mrtvih, ni pomembno?” se sprašuje Alan Orlič Belšak. “Kdo je tu nor?” še dodaja, v nadaljevanju pa podaja nekaj možnosti, ki jih je imel minister Gjerkeš, preden se je vinjen usedel v službeni avtomobil.
