Pomagaj si sam in potem ti bo pomagala država

26. Sep 2010 15:38

Ko pride do naravnih nesreč, velja rek, pomagaj si sam in potem ti bo pomagala država, šele nato politiki. Zato blogerka Sončno dekle poziva davkoplačevalce, da donirajo 0,5 % dohodnine neposredno prostovoljnim gasilskim društvom, ki so ob poplavah dejansko pokazali svojo nesebično pomoč. Tako bodo sredstva prišla neposredno v prave roke.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]