Pomagaj si sam in potem ti bo pomagala država
Ko pride do naravnih nesreč, velja rek, pomagaj si sam in potem ti bo pomagala država, šele nato politiki. Zato blogerka Sončno dekle poziva davkoplačevalce, da donirajo 0,5 % dohodnine neposredno prostovoljnim gasilskim društvom, ki so ob poplavah dejansko pokazali svojo nesebično pomoč. Tako bodo sredstva prišla neposredno v prave roke.
