Prenehajte težiti s to poslanko Alenko Gomboc
Slovenski mediji so se spet obesili na postranski, za slovensko realnost obroben, nepomemben primer. Kamorkoli človek pogleda, vsepovsod se na naslovnicah in prime time novicah ukvarjajo z neko nepomembno nadomestno poslanko SDS, ki naj bi ponaredila spričevalo. Kot da tovrstnih primerov v sedanjem parlamentarnem sklicu nismo imeli že kar nekaj.
Vse to je namenjeno odvračanju pozornosti od krute realnosti, v kateri poslanci, namesto, da bi poiskali najkrajšo pot do predčasnih volitev, delajo vse, da ohranjajo svoje stolčke, piše Plagiator.
“Storili bodo vse, da se jim zgodba zavleče, pa če bi tudi na koncu Janeza Janšo zamenjal sam črni Lucifer in jim je pri tem še najmanj mar kakšne bodo posledice za državo in v njej živeče ljudi,” dodaja bloger. (foto: sds.si)
