Sindrom voznikov »grem levo«

6. Nov 2009 12:03

Na cesti naletimo na voznike, ki mislijo, da jim je dovoljeno vse, tudi prehitevanje cele kolone vozil, ki mirno in potrpežljivo čakajo na zeleno na semaforju. Sindrom voznikov ‘grem levo’ se pojavi v različnih situacijah. Bodite pozorni na neveščost ali zmedenost voznika, ki je zavil levo in se potem spomnil, da želi pravzaprav v desno, žal pa gre večkrat za izsiljevanje prednosti objestnežev. Poglejmo torej vidik Multipraktika, ki je ponavadi potrpežljivi člen čakajočih v koloni na odrešujočo zeleno.

[TheChamp-Sharing title="Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:"]